Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi

5
(3)

Buca Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, 130. Sk. D:No:2 Daire:3, Buca – İzmir

Telefon : 0546 251 62 92

Buca Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi

Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, 130. Sk. D:No:2 Daire:3, Buca – İzmir olan Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi, işletmesine 0546 251 62 92 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Maya Klinik Epilasyan & Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Herkes güler yüzlü ve kibar, yaptırdığım işlemden de çok memnunum. Randevular vaktinde başlıyor. Gittiğiniz zaman sadece siz oluyorsunuz ve aynı kişi işleminize devam ederek ilerliyorsunuz. Fiyatları da makul ve uygun tutuyorlar. Herkese kesinlikle tavsiye ederim

Yoruma kapalı.