Maxat Hairdresser Berlin Mitte

4.7
(262)

Maxat Hairdresser Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Chausseestraße 17, Berlin – Germany

Telefon : 030 28040810

Maxat Hairdresser Berlin Mitte Yol Tarifi

Maxat hairdresser Berlin-Mitte

Maxat Hairdresser Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Chausseestraße 17, Berlin – Germany olan Maxat Hairdresser Berlin Mitte, işletmesine 030 28040810 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maxat Hairdresser Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maxat Hairdresser Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maxat Hairdresser Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maxat Hairdresser Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maxat Hairdresser Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maxat Hairdresser Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maxat Hairdresser Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maxat Hairdresser Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 262

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Maxat Hairdresser Berlin Mitte Yorumları

  1. Tüm ekip süper samimi ve kesinlikle profesyonel. Cemil zanaatına (1a) hakim olur ve tavsiye tipe ve kişiye göre ayrıntılıdır. Sadece buraya geleceğim! Teşekkür ederim!

  2. Yaz aylarında özellikle nemle şekillendirilmesi zor olan kıvırcık kuru saçlarım var. Bu yüzden keratin saç tedavisi yapmaya karar verdim ve Cemi ile randevum vardı. Nazik ve profesyonel ve şaşırtıcı sonuçtan çok memnunum. Saçlarım harika görünüyor.

  3. Bugün bu salonda ilk kez oldu. Cemil gerçekten çok zaman aldı ve bana harika tavsiyeler verdi. Harika sonuç için teşekkürler. Geri döneceğim. 🙂

  4. Sonuçtan çok memnunum; Cemil çok iyi iş çıkardı.
    Personel çok güzel, sadece tavsiye edebilir 🙂

  5. Gökhan son derece güzeldi ve keratin bakımı ve saç kesimi ile harika bir iş çıkardı! sadece onu tavsiye edebilirim

Yoruma kapalı.