Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz

4.4
(3401)

Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Otto-Braun-Straße 90, Berlin – Germany

Telefon : 030 7554300

Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz Yol Tarifi

Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz

Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Otto-Braun-Straße 90, Berlin – Germany olan Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz, işletmesine 030 7554300 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 3401

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Leonardo Royal Hotel Berlin Alexanderplatz Yorumları

  1. Garaj park yerinden lobby ye merdivenle çıkılması bir eksi, check in işlemimiz uzun sürdü çünkü otel çok büyük ve çok kalabalıktı. Ama oda harikaydı, temizdi ve kahvaltısı da gayet güzeldi.

  2. Oldukça memnun kaldı. Belki tek sıkıntı odada kahveyi bedava suyu ücretli vermeleri. Kahvaltılı aldık odayı. Kahvaltısı güzel. Yani Avrupa otelleri standardında.

Yoruma kapalı.