Leonardo Hotel Berlin Mitte

4.3
(2482)

Leonardo Hotel Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bertolt-Brecht-Platz 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 374405000

Leonardo Hotel Berlin Mitte Yol Tarifi

Leonardo Hotel Berlin Mitte

Leonardo Hotel Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bertolt-Brecht-Platz 4, Berlin – Germany olan Leonardo Hotel Berlin Mitte, işletmesine 030 374405000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Leonardo Hotel Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Leonardo Hotel Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Leonardo Hotel Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Leonardo Hotel Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Leonardo Hotel Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Leonardo Hotel Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Leonardo Hotel Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Leonardo Hotel Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 2482

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Leonardo Hotel Berlin Mitte Yorumları

  1. Modern ve iyi döşenmiş yapı, yetkin personel, kibar ve isteklere özenli. Yetersiz gardırop, konforlu yatak ve harika bir banyo ile oda biraz küçük. İlk gün yatakta 2 saç teli buluyorum, üçüncü gün yaklaşık bir saat elektrik kesintisi (asansör önünde bir işaretle iletiliyor), ardından wifi 12 saatten fazla kullanılamıyor, bu bunu seçenler için büyük bir rahatsızlık yapı da. wifi için çünkü mobil ağ odada mevcut değil. Geçen gün kahvaltı için dışarı çıkıyoruz ve dönüşte çıkıştan 1 saat önce anahtar kartları devre dışı bırakmışlardı, biz odadayken “rahatsız etmeyin” etiketi ile yeniden etkinleştirdikten sonra temizlik personeli ısrarla kapıyı açmaya çalışırken temizlik personeli kapıyı açtı. . Sonuç olarak, büyük potansiyele sahip, ancak müşteriye biraz dikkat eden güzel bir yapının gözden geçirilmesi gerekiyor.
    Not; Temizliği (iyi) yapın zamanı gelince, wifi parasını ödediğiniz bir hizmettir ve bir şekilde eksiklikleri gidermeniz gerekir.

Yoruma kapalı.