Kozağaç Ortaokulu

4.2
(13)

Buca Kozağaç Ortaokulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç Mh, 276. Sk. Pk:35678, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 39 77

Buca Kozağaç Ortaokulu Yol Tarifi

Kozağaç Ortaokulu

Kozağaç Ortaokulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç Mh, 276. Sk. Pk:35678, Buca – İzmir olan Kozağaç Ortaokulu, işletmesine (0232) 420 39 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kozağaç Ortaokulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kozağaç Ortaokulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kozağaç Ortaokulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kozağaç Ortaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kozağaç Ortaokulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kozağaç Ortaokulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kozağaç Ortaokulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kozağaç Ortaokulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kozağaç Ortaokulu Yorumları

  1. Bu okul çok güzel aslında… Sadece öğrencileri kötü. Öğrenciler yüzünden kötü aslında ????

  2. Ben bu okulda okudum ve tecrübem dayanarak söylüyorum eyer oğlunuz Usain Bolt gibi hızlı koşuyorsa bu okul onun için muuukemel bu okulda atletizim sporu daha yukarıda ve iyi hocalara sahip
    . Hele bi bi beden eğitimi hocası var o hoca oğlunuz yukarıya kesinlikle ve kesinlikle mili yapar ama oda oğlunuzun 2 gün yapıp gitmemesi ne bağlı ama müüükemel bir okul gençlim oralarda geçti.

  3. Okul onceden pisti şuan bayağı temizlendi her geçen gün çevresi öğrencileri daha iyi oluyor hocaları
    Çok iyi okul gidilebilir????????????????????????????

Yoruma kapalı.