Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg

4
(7)

Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Winsstraße 43, Berlin – Germany

Telefon : 030 4423788

Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie Yol Tarifi

Konzeptdental Zahnärzte in Prenzlauer Berg - Kinderzahnärzte und Implantologie

Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Winsstraße 43, Berlin – Germany olan Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie, işletmesine 030 4423788 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Kinderzahnärzte Und Implantologie sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Konzeptdental Zahnärzte In Prenzlauer Berg Yorumları

  1. Dişim çürüdü ve iki kez dolgu yaptırmaya çalıştım. İkinci başarısızlıkla birlikte diş hekimlerinin yetkinliğinden şüphe etmeye başladım. Doktorlar ayrıca tedavi sırasında hiç durmadan özel görüşmeler yaptılar ve %100 hastaya odaklanmadılar. Aksi takdirde, uygulamanın geri kalanı çok kibar ve adanmıştır.

  2. Şimdiye kadar burada sadece iyi deneyimlerim oldu. Aylarca sürekli tedavi gördükten sonra buraya taşındım. O zamandan beri, cerrahi maraton nihayet sona ermişti. Burada bana yetkin tavsiyeler verildiğini hissediyorum. Her şey önceden konuşulur, avantajlar ve dezavantajlar anlatılır, ek ödemeler üzerinde anlaşmaya varılır ve gerekli olmayan hiçbir tedavi yapılmaz. Her zaman kibarca ve iyi bir ruh halinde karşılanırım. Burada olmayı seviyorum!!

  3. İlk defa hasta olarak muayenehanedeydim ve çok olumlu bir şekilde ayrıldım. Çok iyi ablalar ve doktor. Çok iyi bakıldığımı hissettim ????

  4. Diş temizliği ve profilaksisi sırasında kendimi çok rahat hissettim ve bir diş hekimi ile… gerçekten çok cana yakın ve anlayışlı personel + doktor.

Yoruma kapalı.