Kinderdentist Praxis Mitte

5
(19)

Kinderdentist Praxis Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Arkonapl. 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 41725080

Kinderdentist Praxis Mitte Yol Tarifi

KINDERDENTIST-Praxis Mitte

Kinderdentist Praxis Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Arkonapl. 4, Berlin – Germany olan Kinderdentist Praxis Mitte, işletmesine 030 41725080 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kinderdentist Praxis Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kinderdentist Praxis Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kinderdentist Praxis Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kinderdentist Praxis Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kinderdentist Praxis Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kinderdentist Praxis Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kinderdentist Praxis Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kinderdentist Praxis Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kinderdentist Praxis Mitte Yorumları

  1. Harika hizmet güzel ve cana yakın çok yardımsever personel en iyi çalışanlar

  2. Ön dişim kırıldığı için 14 aylık kızımla oradaydım. Çok hoş, arkadaş canlısı, yetkin bir doktor. Ayrıntılı tavsiye. Bizim için zaman ayırdı ve her şeyi tam olarak ne yapacağını, dişi korumak için en iyi şeyin ne olacağını açıkladı. Kesinlikle tavsiye edilir.

  3. Oğlumla ilk kez oradaydık ve çok heyecanlıyım ☺️
    Çok arkadaş canlısı ve konusunu anlıyor ☺️

Yoruma kapalı.