Kilim Otel

4
(526)

Buca Kilim Otel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Akdeniz, Atatürk Cd., Konak – İzmir

Telefon : (0232) 484 53 40

Buca Kilim Otel Yol Tarifi

Kilim Otel

Kilim Otel İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Akdeniz, Atatürk Cd., Konak – İzmir olan Kilim Otel, işletmesine (0232) 484 53 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kilim Otel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kilim Otel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kilim Otel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kilim Otel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kilim Otel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kilim Otel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kilim Otel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kilim Otel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 526

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kilim Otel Yorumları

  1. Deniz manzaralı olması ve odada ütü olması dışında iyi bir yanını göremedim
    Kahvaltı kötüydü
    Odalar halıfleks ve pis görünüyor eşyalar eskiydi.
    Lavaboda elimi yıkamak istediğimde su her yere sıçradı ve üzerimi mahvetti ayrıca su ile elini durulayamıyorsun çünkü köpük bir türlü gitmiyor elinden ne yazıkki saatlerim lavoba da elimi durulamaya çalışmakla geçti.

  2. İzmir’in deniz manzaralı nadir otellerinden. Odaları geniş ve temiz, personel güler yüzlü. Kahvaltısı gayet çeşitli ve lezzetli. En büyük artı özelliği otopark olması.Fiyatlar ise İzmir’e göre gayet normal.

  3. Standart odalarda bile bu tarz bir manzara yakalayabilirsiniz.Odalar gayet geniş, personel güler yüzlü ve yardımsever.Ozellikle kahvaltı bölümündeki hanımlar çok yardımcı oldular.Onlara çok teşekkür ediyorum.3yildiz bir otel için gayet yeterli,yılların Kilim otelidir rahatça kalınabilir.

Yoruma kapalı.