Kieser Training Berlin

4.3
(63)

Kieser Training Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hannoversche Str. 19, Berlin – Germany

Telefon : 030 97893841

Kieser Training Berlin Yol Tarifi

Kieser Training Berlin

Kieser Training Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hannoversche Str. 19, Berlin – Germany olan Kieser Training Berlin, işletmesine 030 97893841 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kieser Training Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kieser Training Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kieser Training Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kieser Training Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kieser Training Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kieser Training Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kieser Training Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kieser Training Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kieser Training Berlin Yorumları

  1. Kesinlikle harika ve son derece keyifli eğitmenler ve harika ekipmanlar. Gerçekten çok hevesliyim ve genel spor salonundan daha pahalı olsa bile, kişisel olarak daha fazla ödemeyi ve sağlık eğitimi yönü ile sessiz bir ortama sahip olmayı tercih ediyorum.

  2. Bu şubenin müdürü (Bay T.B.) ne yazık ki ilgisiz ve düşmanca bir insan. Personel, ancak, hepsi çok cana yakın ve yardımsever.

  3. çok yardımcı personel, meşgul değil, hoş sessiz

Yoruma kapalı.