Kebap With Attitude

4.3
(984)

Kebap With Attitude adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gipsstraße 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 35529966

Kebap With Attitude Yol Tarifi

Kebap with Attitude

Kebap With Attitude Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gipsstraße 2, Berlin – Germany olan Kebap With Attitude, işletmesine 030 35529966 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kebap With Attitude ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kebap With Attitude yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kebap With Attitude hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kebap With Attitude ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kebap With Attitude ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kebap With Attitude için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kebap With Attitude bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kebap With Attitude sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 984

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kebap With Attitude Yorumları

  1. Cok lezzetli dönerler yemis birisi olarak, berlinde döneri usulune uygun yaparak kendine özgü soslari var.( kebabin altitude u bu) uyarlamalar cilginca.türkiyede olsa Dönerciler birligi mudahele Eder. Fiyat olarak ortalamanin ustunde ama bu deneyime deger. Raki shot vs uygulamalari var. Bildigin bir tada bilmedigin bir sunum… Tavsiye ederim

  2. Döneri ve farklı sunum şekillerini beğendim. Ortam ve çalışanların ilgisi de çok iyi. Jannis’e ayrıca selamlar. Ben buraya kebap ve ötesi demek istiyorum 🙂

  3. Etleri çok iyi . Mekan zaten Berlin’in en iyi mekanlarından biri bence. Çalışanlar oldukça kibardı. Dönerde daha çok et tadı almak istiyorsanız sossuz yiyebilirsiniz ama genelde Berlin’de herkes döneri soslu yiyor.Son olarak şu ana kadar gördüğüm en iyi konseptli Türk restoranıydı.

Yoruma kapalı.