Kaffeemitte

4.1
(1105)

Kaffeemitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Weinmeisterstraße 9a, Berlin – Germany

Telefon : 030 24047217

Kaffeemitte Yol Tarifi

KAFFEEMITTE

Kaffeemitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Weinmeisterstraße 9a, Berlin – Germany olan Kaffeemitte, işletmesine 030 24047217 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kaffeemitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kaffeemitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kaffeemitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kaffeemitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kaffeemitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kaffeemitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kaffeemitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kaffeemitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 1105

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kaffeemitte Yorumları

  1. Berlin’deki tüm kahvecilere tabiiki gitmedim ancak Kaffeemitte benim için ilk sırada diyebilirim. Önemli not; sadece nakit geçerli ve self servis. Kafenin önündeki masalardan birinde saatlerde oturabilirim, o kadar keyili yani ????

  2. Genç ve çok canlı bir yer. Hızlı, cana yakın ve çok güzel personel.
    Gürültülü olma eğiliminde olduğu ve WiFi iki saate kadar mevcut olduğu için ders çalışmak / çalışmak için önermiyorum.

  3. tuvalet
    Wi-Fi O Yalnızca 2 saat kullanılabilir (dahili veriler sık ​​sık kesiliyor)

    Çok fazla insan var ve kahvenin tadı güzel. Ancak yüzen nüfus çok fazla ve veri yok o yüzden bir daha gitmeyi düşünmüyorum.

Yoruma kapalı.