Juwelier Kraemer

4.3
(87)

Juwelier Kraemer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : ALEXA, Grunerstraße 20, Berlin – Germany

Telefon : 030 25766865

Juwelier Kraemer Yol Tarifi

Juwelier Kraemer

Juwelier Kraemer Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi ALEXA, Grunerstraße 20, Berlin – Germany olan Juwelier Kraemer, işletmesine 030 25766865 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Juwelier Kraemer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Juwelier Kraemer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Juwelier Kraemer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Juwelier Kraemer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Juwelier Kraemer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Juwelier Kraemer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Juwelier Kraemer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Juwelier Kraemer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 87

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Juwelier Kraemer Yorumları

  1. Burada onarımı tavsiye edemem. Danışmanlığın başlangıçta tahmin edilen fiyatı ve satın alma fiyatı, maliyet tahmininde iki katından fazlaydı. Depozito kuyumcu tarafından alıkonuldu. Tavsiye arkadaşçaydı, ama şimdi 10 € ödedim ve hizmet almadım.

  2. Bugün kulaklarımı deldirmek için oradaydım ve sıcak bir şekilde karşılandım (daha önce telefonda konuştuktan sonra). İyi tavsiyeler aldım ve her şey ayrıntılı olarak açıklandı. Delinmiş kulaklar için aldığım bakım talimatlarını hiç almadım ve sadece hizmeti övebilirim! Kesinlikle geri olacak!

  3. İlk kulaklarımı burada deldirdim. Birkaç dakika sonra sıra bana geldi, iki satış görevlisi bana çok iyi davrandı ve sonuçtan çok memnun kaldım. Sadece tavsiye edebilirim! 🙂

  4. Auf der Suche nach einem Weihnachtsgeschenk für meinen Mann, bin ich sehr ausführlich und professionell beraten und fündig geworden. Vielen Dank und absolute Weiterempfehlung!

Yoruma kapalı.