Itır Eczanesi

5
(4)

Buca Itır Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Özmen Cd. No:112, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 448 88 93

Buca Itır Eczanesi Yol Tarifi

Buca Itır Eczanesi

Buca Itır Eczanesi Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Özmen Cd. No:112, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Buca Itır Eczanesi, işletmesine (0232) 448 88 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Itır Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Itır Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Itır Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Itır Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Itır Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Itır Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Itır Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Itır Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Itır Eczanesi Yorumları

  1. Nöbetçiyken uğradım. Virüs tedbirleri gayet iyiydi. Eczacının ilgi ve alakası için ayrıca teşekkürler.

  2. Güler yüzlü, ilgili, bilgililer. Eczane temiz, bu günlerde bu oldukça önemli bir şey. Eczacı her ilacı detayı ile anlatıyor 🙂

Yoruma kapalı.