Hotel Transit Loft

3.8
(885)

Hotel Transit Loft adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Immanuelkirchstraße 14A, Berlin – Germany

Telefon : 030 48493773

Hotel Transit Loft Yol Tarifi

Hotel Transit Loft

Hotel Transit Loft Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Immanuelkirchstraße 14A, Berlin – Germany olan Hotel Transit Loft, işletmesine 030 48493773 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hotel Transit Loft ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hotel Transit Loft yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hotel Transit Loft hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hotel Transit Loft ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hotel Transit Loft ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hotel Transit Loft için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hotel Transit Loft bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hotel Transit Loft sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 885

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Hotel Transit Loft Yorumları

  1. Harika bir konum ve sevimli personel. Kahvaltı çok yeterliydi. Oda çok güzel ama özel bir şey yok ama yine de yeterli.

  2. Çok basit bir otel, ama iyi. Kahvaltı çok iyi.
    Çok tatsız personel, özellikle resepsiyon personeli daha kolay olabileceğinden dostça değil.
    Girişte check-Ck saatinden önce gelirseniz valizlerinizi bırakmanız için kilitli dolaplar var, boş olduklarını düşündüm ve madeni paraları tutuyorlar. Artık otel detayı olarak ücretsiz olabilirler.

Yoruma kapalı.