Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin

3.3
(80)

Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Charlottenstraße 65, Berlin – Germany

Telefon : 030 20914848

Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin Yol Tarifi

Holmes Place Health Clubs GmbH - Office Berlin

Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Charlottenstraße 65, Berlin – Germany olan Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin, işletmesine 030 20914848 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Holmes Place Health Clubs Gmbh Office Berlin Yorumları

  1. Annem kulübün daimi üyesi olduğu için şimdiye kadar birkaç kez misafir olarak bulundum. Her zaman çok sevdim. Şimdiye kadar olumsuz deneyimlerim yok. Güzel, temiz bir yerdir ve personel dostudur. Kulübe girip spa tesislerini kullanarak kendimi oldukça özel hissediyorum. Benim bölgeme yakın bir Holmes Place olsaydı, ne yazık ki Stuttgart, ben de oraya giderdim. Her zaman oraya gitmek tadını çıkarın. Herkes olumsuz deneyimler varsa, ben stafff dostu konuşmak öneririz. Şimdiye kadar her zaman bana oldukça iyi yardımcı oldular. Benim pov yer tavsiye ederim.

  2. Havuz alanında asılı kablolar var, sadece geçici olarak bantla maskelenmiş ve yıllardır devam ediyor. Yenilenmesi gerekecekti.

  3. Holmes Place bir müşteri olarak (4 kişi) benim için diskalifiye oldu. Niye ya? Ofise/yönetime ulaşılamıyor, tutarları rasgele borçlandırıyor, iptal onayı göndermiyor, telefonla ulaşılamıyor ve e-postalara ASLA cevap vermiyor. Bir trajedi!

  4. Bilgi ve yardımı bu kadar çabuk aldığım için gerçekten heyecanlandım. Büyük şirket.

Yoruma kapalı.