Holmes Place Gendarmenmarkt

3.9
(407)

Holmes Place Gendarmenmarkt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 68 Eingang, Mohrenstraße, Berlin – Germany

Telefon : 030 20624949

Holmes Place Gendarmenmarkt Yol Tarifi

Holmes Place Gendarmenmarkt

Holmes Place Gendarmenmarkt Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 68 Eingang, Mohrenstraße, Berlin – Germany olan Holmes Place Gendarmenmarkt, işletmesine 030 20624949 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Holmes Place Gendarmenmarkt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Holmes Place Gendarmenmarkt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Holmes Place Gendarmenmarkt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Holmes Place Gendarmenmarkt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Holmes Place Gendarmenmarkt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Holmes Place Gendarmenmarkt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Holmes Place Gendarmenmarkt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Holmes Place Gendarmenmarkt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 407

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Holmes Place Gendarmenmarkt Yorumları

  1. Kulübün üyelerin parasını aldığını ve birinci sınıf müşteri hizmeti sunmadığını söyleyen diğer yorumcuya katılıyorum.
    Onlardan son derece, son derece hayal kırıklığına uğradım – korona sırasında bizden tam üyelik ücreti almaya nasıl devam ettiler; iptal talebimi nasıl kaçırdılar ve beni otomatik olarak ücretlendirmeye devam ediyorlar … Ve aldığım yanıt özür dilemedi bile. Bana hiç seçenek verilmedi. 3 yıldır yan yana olmama rağmen onlar için hiç de değerli bir müşteri olduğumu düşünmüyorum … Partnerim ve ben diğer kulüplere katılmayı düşüneceğiz … Şu anda sevdiğim tek şey kişisel antrenörüm orada.

  2. Güncelleme: Biri sonunda cevapladı, ancak yine de yönetimden doğru yanıt gelmedi. Aslında üyelerine sarılmalısın, oraya geldiğim için mutlu oldum. Çalışanlar aslında çoğunlukla iyi ve yardımseverdi. Ayrıca oldukça temizdi. Benimle iletişime geçeceklerini söylüyorlar ama hiçbir şey gelmiyor. Sorumlu biri geri bildirimde bulunursa çok iyi olur.

  3. Kilitlenmeden çok önce oradaydı. 1 A. Sadece 1A. En iyi yer. Her zaman oraya gitmeye ve daha fazla inceleme yazmaya hazırım. sadece tavsiye edebilirim.

  4. Maalesef iyi bir puan veremem. Müşterilerle uğraşmak kötü. İç yönetim hiç çalışmıyor. Yönetimde kimseye ulaşılamıyor. Herhangi bir muhatap yok. Yazılı iptaller dikkate alınmayacak ve katkı talep edilmeye devam edilecektir. Bu iyi bir izlenim bırakmıyor. Daha fazla kişisel destek ve daha az dijitalleştirme yardımcı olabilir.

  5. Ne yazık ki tadilat nedeniyle artık veremiyorum. Bu yüzden bekleyip size daha sonra döneceğim. yoksa orası çok güzel

Yoruma kapalı.