High5 Gym

4.2
(439)

High5 Gym adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Leipziger Str. 46/47, Berlin – Germany

Telefon : 030 22605224

High5 Gym Yol Tarifi

High5 Gym

High5 Gym Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Leipziger Str. 46/47, Berlin – Germany olan High5 Gym, işletmesine 030 22605224 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca High5 Gym ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan High5 Gym yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. High5 Gym hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak High5 Gym ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan High5 Gym ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. High5 Gym için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. High5 Gym bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada High5 Gym sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 439

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca High5 Gym Yorumları

 1. High5 spor salonunu seviyorum.. Güzel bir yer. Ve iyi çalışanlar, özellikle sarışın adam, süper, süper kibar????❤????????

 2. İhtiyacınız olan her şeye sahip.
  Temiz ve iyi ekipman.
  Memnun oldum.

 3. Harika spor salonu, birçok makineye ve ağırlıklar, kum torbaları, ip atlama ve denge ile özel egzersizler yapmak için bir alana sahipler. Ekip harika ve çok yardımsever. Öğleden sonraları daha fazla insan var ama yine de istediğiniz makineleri kullanabilirsiniz. Diğer spor salonu üyeleriyle olan havası iyi, oradaki herkesin sahip olduğu saygı ve motivasyonu takdir ediyorum.

 4. Orada harika. Ekipman iyi, orada çok sıcak değil ve insanlar da iyi bir ruh halinde.

 5. Varışta oldukça dağınık.
  Personel çok cana yakın değil, kendi kilidimi getirmem gerektiğine dikkat çekti. İlk ve son kez.

Yoruma kapalı.