Heroes Saç Tasarım

4.5
(30)

Heroes Saç Tasarım adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. 187 A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Heroes Saç Tasarım Yol Tarifi

Heroes Saç Tasarım

Heroes Saç Tasarım Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. 187 A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Heroes Saç Tasarım, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Heroes Saç Tasarım ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Heroes Saç Tasarım yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Heroes Saç Tasarım hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Heroes Saç Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Heroes Saç Tasarım ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Heroes Saç Tasarım için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Heroes Saç Tasarım bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Heroes Saç Tasarım sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Heroes Saç Tasarım Yorumları

  1. İçeriye adım attığınız gibi ağır bir ter kokusu sizi rahatsız eder. Sıra beklediğiniz koltuk paramparçadır ve çalışanlar sizinle zerre ilgilenmez. Hastalık kapmak için birebir.

  2. Salih bey e selamlar on numara berber, makası eliyle kullanmıyor.. Gelecekten gelen bir berber sankii

  3. Muhteşem berber dükkanı ve muhteşem berberler @salih bey number one

  4. Müşteri memnuniyeti üst seviyede. Temizlik ve hijyen kurallarına riayet ediliyor. Kaliteli bir işletme ve çalışanları aklı başında, işini iyi yapan insanlar. Joo diye adlandırılan bir çalışan var randevu almak biraz zor ama her zaman istediğim tıraşı yapıyor 🙂

  5. Yıllardır gittiğim işini özenle yapan ve çalışanlarınin güler yüzlü olduğu bi yer şiddetle tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.