Gültekin Eczanesi

4.5
(2)

Gültekin Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, Adnan Kahveci Cd. No:131, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 426 53 15

Gültekin Eczanesi Yol Tarifi

Gültekin Eczanesi

Gültekin Eczanesi Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, Adnan Kahveci Cd. No:131, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Gültekin Eczanesi, işletmesine (0232) 426 53 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gültekin Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gültekin Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gültekin Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gültekin Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gültekin Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gültekin Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gültekin Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gültekin Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gültekin Eczanesi Yorumları

  1. İlgi ve alakadan son derece memnun kaldım. Güleryüzlü iyi insanların çalıştığı bir eczane. Şirinyer taşıtlar.vergi dairesi nin hemen karşısında bulunan bir işyeri. Ulaşım son derece kolay ve herkesin bildiği bir lokasyonda olduğu için kolay bulunabilecek bir yer. Ayrıca bayanlar için cilt bakımı ve çeşitli cilt ürünleride bulunmakta.

Yoruma kapalı.