Gulet Bar

4.3
(137)

Gulet Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Mah. Menderes Cad No:59, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Gulet Bar Yol Tarifi

Gulet Bar

Gulet Bar İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Mah. Menderes Cad No:59, Buca – İzmir olan Gulet Bar, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gulet Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gulet Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gulet Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gulet Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gulet Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gulet Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gulet Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gulet Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 137

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gulet Bar Yorumları

  1. Her zaman ki gibi nezih ve kaliteli ????????????????

  2. Sempatik bir mekan iç dekoru Gulet tarzı yapılmış çalışanlar güzel hızlı servis yapıyor

  3. Burada şarj cihazımı unutmuştum, görmedim duymadım bilmiyorum maymunları oynadılar, ama salgından önce tatlı ortamdı.

Yoruma kapalı.