Greifswalder Apotheke

4.6
(39)

Greifswalder Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Greifswalder Str. 207, Berlin – Germany

Telefon : 030 4428271

Greifswalder Apotheke Yol Tarifi

Greifswalder-Apotheke

Greifswalder Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Greifswalder Str. 207, Berlin – Germany olan Greifswalder Apotheke, işletmesine 030 4428271 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Greifswalder Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Greifswalder Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Greifswalder Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Greifswalder Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Greifswalder Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Greifswalder Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Greifswalder Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Greifswalder Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Greifswalder Apotheke Yorumları

  1. Diğer eczanelerin çoğunda her zaman ucuz müstahzarlar istemem gerekir. Buna burada ihtiyacım yoktu çünkü bana en ucuzu teklif edildi.

  2. Mahalledeki favori eczane. Çok güler yüzlü, nazik bir eczacı. Gerçekten iyi ürün seçimi. Ayrıca dijital aşı sertifikasını birkaç dakika içinde oluşturun.

  3. 5 yıldız asla orada değildi, ama çok iyi bir yer gibi görünüyor

  4. Kimliğimin bir fotokopisi yan odada, aşı defterimle birlikte sorulmadan ve benim onayım olmadan yapıldı ve ardından sistemin çalışmadığı söylendi.

    Şans eseri, başka bir müşteri aynı anda bir sertifika verdiğinde şaşırdım. Aşı defterimin gerçekliğinin sorgulandığı ortaya çıktı, ertesi gün arayıp aşı uygulamasını onayladıktan sonra sertifikamı aldım.

    çalışanların imkansız davranışı.

Yoruma kapalı.