Gözde Kuyumculuk

3
(2)

Buca Gözde Kuyumculuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gaziler, Gazi Osman Paşa Cd., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Gözde Kuyumculuk Yol Tarifi

Gözde Kuyumculuk

Gözde Kuyumculuk İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gaziler, Gazi Osman Paşa Cd., Buca – İzmir olan Gözde Kuyumculuk, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gözde Kuyumculuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gözde Kuyumculuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gözde Kuyumculuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gözde Kuyumculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gözde Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gözde Kuyumculuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gözde Kuyumculuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gözde Kuyumculuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gözde Kuyumculuk Yorumları :

  1. Cok begendim ama iflas etmis sizi dava edicem kuyumcuya giderken kardesime araba carptı hakkınızda dava dilekcesi vermek icin mahkemeye giderken banada araba çarptı artık bacaklarım yok protez bacaklarımla sizi kınıyorum (iyi bir çocuk olursanız sizde bir gün şirinleri görebilirsiniz)

Yoruma kapalı.