Gözde Çiçekçilik

3.4
(5)

Gözde Çiçekcilik Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Uğur Mumcu Cd. No:82, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 86 00

Gözde Çiçekcilik Buca Yol Tarifi

Gözde Çiçekcilik Buca

Gözde Çiçekcilik Buca İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Uğur Mumcu Cd. No:82, Buca – İzmir olan Gözde Çiçekcilik Buca, işletmesine (0232) 438 86 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gözde Çiçekcilik Buca ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gözde Çiçekcilik Buca yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gözde Çiçekcilik Buca hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gözde Çiçekcilik Buca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gözde Çiçekcilik Buca ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gözde Çiçekcilik Buca için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gözde Çiçekcilik Buca bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gözde Çiçekcilik Buca sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gözde Çiçekçilik Yorumları

  1. Fırsatçılıkta zirve yapmış bir çiçekçidir. İnsanları anlayamıyorumda çiçek sepetinde 50 TL ye satılan ürünü 100 TL ye satıyorlar birçok kişi de alıyor.

Yoruma kapalı.