Goodtime Restaurant

4.2
(1532)

Goodtime Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hausvogteipl. 11, Berlin – Germany

Telefon : 030 20074870

Goodtime Restaurant Yol Tarifi

GOODTIME Restaurant

Goodtime Restaurant Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hausvogteipl. 11, Berlin – Germany olan Goodtime Restaurant, işletmesine 030 20074870 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Goodtime Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Goodtime Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Goodtime Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Goodtime Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Goodtime Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Goodtime Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Goodtime Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Goodtime Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 1532

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Goodtime Restaurant Yorumları

 1. Thai mutfağını ilk denememde çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim. Bu tarz salonlar için çok önemli olan yemeklerinde monosoydumglutamat kullanmamaları sağlık açısından çok kıymetli. Ayrıca garsonlar çok anlayışlı. Aksanınız nasıl olursa olsun sizi anlamak için ellerinden geleni yapıyor. 🙂 10+

 2. Mekan güzel. Arka bahçesi var ferah. Daha önce thai mutfağı denememiştim. Yemekler bana ağır ve baharatlı geldi. Ama denemek gerekir. Merak ediyorsanız gelebilirsiniz.

 3. Yiyecek ve içecekler lezzetli. Fiyatlar biraz daha yüksek ama kalite. Bugün dükkan tamamen doluydu. Sonuç olarak, alanda zaten açıkça daha yüksekti, ancak normal ses seviyesinde bir konuşma mümkün oldu. İçecekler için 20-30 dakika beklemek zorunda kalmanız hoş değildi. z için. B. bir şişe bira çok uzun. Bu nedenle puan indirimi.

 4. Pazartesi akşamı, neredeyse hiçbir şey olmadı. Yine de bekleme zamanıydı, bekle, bekle!

  Teslimat, muhtemelen burada daha önemli bir iştir, çünkü burada birbiri ardına torbalar çıktı.

  Biri bizi alana kadar kapıda 15 dakika bekledi.
  İlk sipariş alınana kadar 20 dakika bekledi.
  Faturanın gelmesi için 20 dakika bekledi.

  2G kurallarının kontrolü yok.

  Gıda iyidir, ancak hizmet söz konusu olduğunda hala iyileştirme için yer var!

 5. Yine güzel bir deneyimdi, 20 yıldır yılda bir kez oraya öğle yemeğine gidiyor.
  Ancak fiyatlar yüksek, neyse ki bir öğle yemeği menüsü var ama yine de 20 €.
  Ne yazık ki, neredeyse hiç kumaş kullanılmadığı için arka plan gürültüsü son derece yüksek. Yine de, atmosfer güzel ve servis çok cana yakın.

Yoruma kapalı.