Genç Kol Otomotiv

4.8
(9)

Buca Genç Kol Otomotiv adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü Mahallesi. Oto Kent sitesi D2 Blok.677/19. Sok No:123 Z194, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 282 22 44

Buca Genç Kol Otomotiv Yol Tarifi

Genç Kol Otomotiv

Genç Kol Otomotiv İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü Mahallesi. Oto Kent sitesi D2 Blok.677/19. Sok No:123 Z194, Buca – İzmir olan Genç Kol Otomotiv, işletmesine (0232) 282 22 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Genç Kol Otomotiv ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Genç Kol Otomotiv yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Genç Kol Otomotiv hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Genç Kol Otomotiv ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Genç Kol Otomotiv ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Genç Kol Otomotiv için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Genç Kol Otomotiv bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Genç Kol Otomotiv sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Genç Kol Otomotiv Yorumları

  1. Haritada konulan yer yanlış… Burası Aktepe Mahallesi 123 sokak. ve sokak arası sadece apartmanların olduğu bir yer. herhalde adresteki no 123 nedeni ile bir karışıklık olmuş. iyi çalışmalar.

  2. Çok güzel bir esnaf araçları çok temiz hasarlı araç satmıyorlar ve sattıkları her aracın arkasında duruyolar araç alac kişileri kesinlikle araçlarına bakmalarını tavsiye ederim araç burdan alınır deye bilirim

Yoruma kapalı.