Gasalong Massage Berlin

4.4
(37)

Gasalong Massage adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Str. der Pariser Kommune 13, Berlin – Germany

Telefon : 030 55499492

Gasalong Massage Yol Tarifi

Gasalong Massage

Gasalong Massage Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Str. der Pariser Kommune 13, Berlin – Germany olan Gasalong Massage, işletmesine 030 55499492 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gasalong Massage ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gasalong Massage yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gasalong Massage hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gasalong Massage ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gasalong Massage ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gasalong Massage için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gasalong Massage bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gasalong Massage sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Gasalong Massage Berlin Yorumları

  1. Sırt masajı oldukça hafifti. Ayaklarda yeterince baskı ile iyiydi

  2. Süper cana yakın ve esnek personel. Çok profesyonel, hizmet odaklı ve misafirperver. Ayrıca para için büyük bir değer. Tay masajları için tamamen tavsiye edilir

  3. Çok iyi Tay masajı. Daha sonra yeni doğmuş gibi hissettim.

  4. Hayal kırıklığına uğradım. Salonun koronayla ilgili olarak birkaç aydır kapatılmasına rağmen geçerliliği ayarlanmayan ve çalışana göre süresi dolmuş bir kupon vardı. Para toplamak ve hiçbir şey yapmamak? Kapanış saatini hiç çekinmeden müşterilerin yararına olan fitness stüdyoları vb. yerlerden örnek almalısınız.
    Bana göre bu kötü bir tarz.

Yoruma kapalı.