Galetterie Café

3.1
(73)

Galetterie Café adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Inselstraße 13, Berlin – Germany

Telefon : 030 55596483

Galetterie Café Yol Tarifi

Galetterie Café

Galetterie Café Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Inselstraße 13, Berlin – Germany olan Galetterie Café, işletmesine 030 55596483 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Galetterie Café ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Galetterie Café yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Galetterie Café hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Galetterie Café ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Galetterie Café ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Galetterie Café için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Galetterie Café bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Galetterie Café sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 73

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Galetterie Café Yorumları

  1. Bunun tersi kapalı olduğu için kendiliğinden vardı. Çok davetkar görünüyor ve spesiyaliteleri dört gözle bekliyorsunuz. Berlin kahvaltısını yaptık ve garsona üç kez küçük Berlin kahvaltısını istemediğimizi garanti etmek zorunda kaldık. Sıcak çikolata neden sıcak içecek olarak kabul edilmiyor ve bunun için fazladan 1 euro ödüyorsunuz, özellikle hem kahve hem de çikolata özellikle bol olmadığı için kimse anlamıyor. Ne yazık ki, kahvenin tadı gerçekten iyi değil. Çikolata tavsiye edilir. Kahvaltı boldu, özellikle baget dilimlerinden oluşan ekmek sepeti istek üzerine yeniden doldurulduğu için. Bizi rahatsız eden ve deneyimi büyük ölçüde azaltan şey, her zaman aşağılayıcı bir yorumu olan ve en başından beri şirketime karşı bir şeyleri varmış gibi görünen düşmanca bekleme personeliydi. Bu bizi meşgul etti, bu yüzden ne yazık ki 4 yıldızı çok fazla buluyorum. Aksi takdirde 5 yıldız da mümkün olacaktır.

  2. Her şey harika, çok lezzetli, çok arkadaş canlısıydı. Herkese tavsiye edebilirim.

  3. My cappuccino was great, and the ladies working were nice – no complaints.

  4. Kann mich den letzten Rezensionen nicht anschließen. Die Qualität des Kaffees ist einfach bitter. Der Milchschaum auf meinem Cappuccino war zu heiß. Das Essen war mittelmäßig. Preis/ Leistungsverhältnis: einfach zu teuer. Vielen Dank

Yoruma kapalı.