Fröbel Kindergarten Mittendrin

4.6
(7)

Fröbel Kindergarten Mittendrin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Borsigstraße 33, Berlin – Germany

Telefon : 030 28500856

Fröbel Kindergarten Mittendrin Yol Tarifi

FRÖBEL-Kindergarten mittendrin

Fröbel Kindergarten Mittendrin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Borsigstraße 33, Berlin – Germany olan Fröbel Kindergarten Mittendrin, işletmesine 030 28500856 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fröbel Kindergarten Mittendrin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fröbel Kindergarten Mittendrin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fröbel Kindergarten Mittendrin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fröbel Kindergarten Mittendrin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fröbel Kindergarten Mittendrin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fröbel Kindergarten Mittendrin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fröbel Kindergarten Mittendrin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fröbel Kindergarten Mittendrin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Fröbel Kindergarten Mittendrin Yorumları

  1. İyi yönetimi, işte kalbi ve ruhu olan mükemmel kadrosu ile gerçekten harika bir anaokulu. Yılın güzel dönemleri (yaz partisi, fener geçit töreni vs.) var ama aynı zamanda günlük yaşam da bir deneyim. Çocuklar büyük bahçede olduğu gibi içeride de buhar çıkarabilirler. Yemekler lezzetlidir (çocuklar söyler), kendimizi çok iyi hissediyoruz ve melankoliyle veda görüyoruz.

Yoruma kapalı.