Freie Waldorfschule Berlin Mitte

3.5
(19)

Freie Waldorfschule Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Weinmeisterstraße 16, Berlin – Germany

Telefon : 030 80097580

Freie Waldorfschule Berlin Mitte Yol Tarifi

Freie Waldorfschule Berlin-Mitte

Freie Waldorfschule Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Weinmeisterstraße 16, Berlin – Germany olan Freie Waldorfschule Berlin Mitte, işletmesine 030 80097580 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Freie Waldorfschule Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Freie Waldorfschule Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Freie Waldorfschule Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Freie Waldorfschule Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Freie Waldorfschule Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Freie Waldorfschule Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Freie Waldorfschule Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Freie Waldorfschule Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Freie Waldorfschule Berlin Mitte Yorumları

  1. Tüm olumsuz eleştiriler, başka bir Berlin Waldorf okulunun AfD politikacısının bir çocuğunu reddettiği andan itibaren (bu yüzden değil). Bu okulla gerçekten ilgilenenler memnun kalacak.

  2. Ben bu okuldayım ve okulda çok fazla vegan olduğunu söylemeliyim ????????‍????

Yoruma kapalı.