Forbes Düğün Salonu

2.9
(89)

Buca Forbes Düğün Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:162, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : 0532 665 56 29

Buca Forbes Düğün Salonu Yol Tarifi

Forbes Düğün Salonu

Forbes Düğün Salonu Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:162, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Forbes Düğün Salonu, işletmesine 0532 665 56 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Forbes Düğün Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Forbes Düğün Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Forbes Düğün Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Forbes Düğün Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Forbes Düğün Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Forbes Düğün Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Forbes Düğün Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Forbes Düğün Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 89

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Forbes Düğün Salonu Yorumları

  1. Pişmanlık resmen tüm çalışanlar para koparma derdinde berbat ötesi bir yer orkestrası beş para etmez anlaşmalı olduğu fotoğrafçıda kötü bilginize yazik olmasın paraniza

  2. Bir yakınımızın düğünü için gittik düğün salonu sahibi meyve suyu dağıttı ve neredeyse hepsinin son kullanma tarihi geçmişti ayrıca pist çok küçük ve salonda sütunlardan oturanların pisti görmesi sorun olabilir.

  3. Düğün salonu ile ilgili çok bir sıkıntımız olmadı ancak anlaşmış oldukları “foto şana” firması foto ve video çekimi berbat ötesi doğal olarak bu düğün salonunuda etkiliyor. Fotoğrafçılarını değiştirmeleri gerekiyor.

  4. Aman yarabbim mezar gibi aşağıya doğru iniyosun yetmiyor konfeti patlatıyolar heryer duman altı. Duman çıkmıyor nefes almak mümkün değil……

Yoruma kapalı.