Essanelle Friseur

3.9
(71)

Essanelle Friseur adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Potsdamer Str. 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 25296135

Essanelle Friseur Yol Tarifi

Essanelle Friseur

Essanelle Friseur Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Potsdamer Str. 1, Berlin – Germany olan Essanelle Friseur, işletmesine 030 25296135 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Essanelle Friseur ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Essanelle Friseur yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Essanelle Friseur hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Essanelle Friseur ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Essanelle Friseur ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Essanelle Friseur için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Essanelle Friseur bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Essanelle Friseur sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 71

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Essanelle Friseur Yorumları

  1. Annem ve ben çok mutluyuz. Luca, süper bir kuafördür. Her zaman geri gelmeyi seviyoruz. 5 yıldız artı

    Sen harika bir kuaförsün Luca.

  2. Her zamanki kuaförüm tatilde olduğu için oraya gittim. Randevu almak kolaydı, görünüşte birkaç müşteriye hayır diyen birçok çalışan var. Saçımı yıkadım ve sonra kestim. Performans iyiydi, özel bir şey yok. Covid kısıtlamaları nedeniyle içecek servisi yapılmamaktadır.

    Sevmediğim şey, saçımı kesen kadının saç kurutma makinesini 30 saniye boyunca fönlemek için kullandığı ve daha sonra saçı kurutmak olarak saydığı için basit bir kesim için 34€ ücret istemesiydi – kısa saçlarım var . Sonunda, daha önce bahsedilmeyen zorunlu 2 € hijyen ücreti olduğu için, çevrimiçi olarak listelenen 25 € yerine 27 € ödemek zorunda kaldım. Sonuçta vasat hizmet için oldukça şeffaf ve pahalı fiyatlandırma.

Yoruma kapalı.