Ems Training Fitbox Berlin Mitte

4.4
(38)

Ems Training Fitbox Berlin Mitte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Invalidenstraße 152, Berlin – Germany

Telefon : 030 28097000

Ems Training Fitbox Berlin Mitte Yol Tarifi

EMS Training fitbox Berlin Mitte

Ems Training Fitbox Berlin Mitte Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Invalidenstraße 152, Berlin – Germany olan Ems Training Fitbox Berlin Mitte, işletmesine 030 28097000 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ems Training Fitbox Berlin Mitte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ems Training Fitbox Berlin Mitte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ems Training Fitbox Berlin Mitte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ems Training Fitbox Berlin Mitte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ems Training Fitbox Berlin Mitte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ems Training Fitbox Berlin Mitte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ems Training Fitbox Berlin Mitte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ems Training Fitbox Berlin Mitte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 38

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ems Training Fitbox Berlin Mitte Yorumları

  1. Burada 3 aydan biraz fazla bir süredir eğitim alıyorum ve sonuç muazzam. Gerçekten benim sorun alanlarımda tam olarak bir şey oldu. İyi bakılıyorsunuz ve bu çok eğlenceli çünkü başarıları da görebilirsiniz.

  2. Maalesef, daha sonra gözlenmeyen fesih hakları verildi. Sözleşmede belirli bir fesih detayı olmadığından, sadece genel süreler olduğundan, sözleşmemi uzattığımda davam hakkında detaylı olarak stüdyo müdürüyle konuştum. Taşınırsanız derhal sözleşmeden çekilebileceğinizden emin oldum. Şimdi mesleki nedenlerle yurt dışına taşındım ve sözleşmenin dışında bırakılmayacağım. Üye hizmeti yanlış anlaşılmalar hakkında bir şeyler anlatır, elbette bunlar müşteri destek ifadeleridir, çünkü asla yanlış yorumlanacak bir şey yoktur. Sadece kötü müşteri hizmetleri müşteriden son euro süt.

  3. Daha önce elbette kabul edilmiş olmasına rağmen (yurtdışında) taşınırken sözleşme feshedilmeyecektir. Müşteri desteği bir yanlış anlamadan bahseder, ancak bir anlayış göstermez ancak bir BGH kararı gönderir. İyi müşteri hizmetleri kesinlikle farklı görünüyor.

  4. Personel iyi ve eğitim iyiydi ama bıraktığım andan itibaren gerçekten kötü bir deneyim yaşadım.
    Benden aylar önce ve birden fazla kez ödediğim parayı aynı e-posta ile istediler.

Yoruma kapalı.