Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus

4
(8)

Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Christburger Str. 14/C, Berlin – Germany

Telefon : 030 4431237170

Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus Yol Tarifi

Elisabeth-Abegg-Grundschule des Christburg-Campus

Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Christburger Str. 14/C, Berlin – Germany olan Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus, işletmesine 030 4431237170 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Elisabeth Abegg Grundschule Des Christburg Campus Yorumları

  1. Mükemmel ilkokul. Çok kararlı öğretim kadrosu. Öğrencilerin takdirle ele alınması. Ortaokul için en iyi hazırlık!

  2. Sadece bilgi vermekle kalmayan, aynı zamanda ekranda kalp eğitimi olan harika bir okul. Ve çocuklarımızın tüm yaşamları boyunca buna ihtiyacı var!

  3. harika bir okul sonrası bakım merkezi, çok arkadaş canlısı öğretmenler, doğal yaklaşım ve tanıdık boyut. Okul sistemimiz maalesef değerlendirmeler için tasarlandığından, iletişimden ve performansın ötesinde takdir uygulamasından da mutluyum. İsa kraldır! Hristiyan olmayan ebeveynler veya çocuklar için de açık ve harika. yani 5 yıldız!

  4. Burada bir başvuruda bulunabilmek için 100 Euro yatırmanız gerekiyor (tabii ki bu, paranın aksine büyük olasılıkla reddedilecektir). Hristiyan değerlerini böyle hayal ediyorum.

Yoruma kapalı.