Elif Emlak

5
(8)

Elif Emlak adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, 194. Sk. No:21, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 442 05 81

Elif Emlak Yol Tarifi

Elif Emlak

Elif Emlak İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, 194. Sk. No:21, Buca – İzmir olan Elif Emlak, işletmesine (0232) 442 05 81 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elif Emlak ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elif Emlak yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elif Emlak hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elif Emlak ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Elif Emlak ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elif Emlak için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elif Emlak bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elif Emlak sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Elif Emlak Yorumları

  1. Yıllardır tanıdığım dürüst esnaf ve iş bitiren bir emlak bürosudur. Yalan ve hille olmaz her konuda açık ve dürüstçe bilgi verilir tarafsız olarak aracılık yapılır

  2. Randevusuna zamanında gidip daire sunumlarını en iyi şekilde yapan sayılı emlak firması…

  3. En samimi emlak her konuda yardımcı oluyorlar. Çok memnun kaldım. En güzel yanı her zaman arayıp sorununuzu paylaşabiliyorsunuz. Hemen çözüm sağlıyorlar.

Yoruma kapalı.