Eden

4.3
(1145)

Eden adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rosenstraße 19, Berlin – Germany

Telefon : 030 76953284

Eden Yol Tarifi

Eden

Eden Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rosenstraße 19, Berlin – Germany olan Eden, işletmesine 030 76953284 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eden ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eden yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eden hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eden ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eden ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eden için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eden bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eden sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 1145

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Eden Yorumları

  1. Birkaç gün önce mağazaya gittim. Düzen çok iyi. Restoran kalabalık, bu yüzden beklemeniz gerekiyor. Bekleme süresini suçlamıyorum ama tutum iyi değil. Ayrıca başka Vietnam restoranlarında da yemek yedim, ne yiyip yememek müşterinin kararına kalmış bence. Garsonların her zaman sorduğunu görüyorum: Siz sadece abur cubur mu yersiniz? Sonra kasada da aynı tonu söyledi ama çok alaycı. Gerçekten Çok sinir bozucu. Restoranın yemekleri çok iyi değil, her zevke. Benim için iyi değil. Bu, bir arkadaşım tarafından önerilen restoranı ilk kez ziyaret ediyorum. Arkadaşım burada yemeklerin iyi olduğunu söyledi. Ama o gün 2 kötü şey yaşadım. Umarım restoran hizmet tutumunu değiştirir. Umarım ikinci kez, geri dönersem, tutum daha iyi olur.

  2. Garson gerçekten sorunlu. Misafirlere bırakmaları için yemek vermek çok güçlü ayrıca bulaşıkları topladığımda yemeğimi bitirdim ve daha sonra personelin daha kolay temizlemesine izin verdim, ancak sonuç şu ki hala o tabakları kadın personelin elinde tutarken yapmayalım. bir şey söyle. Tekrar geri dönmek istemezdim.

  3. Bence bu, turistlerin Vietnam yemekleri ile yaşayabileceği çok güzel bir deneyim. Bu, genellikle her gün yediklerimizden egzotik yiyeceklere, yani tavuk ayağı, salyangoz veya inek bağırsağına kadar uzanır. Bu aperatif yiyeceklerin porsiyonu çok büyük değil, bu nedenle farklı öğünler sipariş etmeli ve yiyecekleri grup arasında paylaşmalısınız. Buradaki en sevdiğim içecek Şeker Kamışı – süper lezzetli!

Yoruma kapalı.