Eczane Yeni Handan

4.5
(10)

Eczane Yeni Handan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Gazi Osman Paşa Cd. Pk:35390 D:No:128/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 02 05

Eczane Yeni Handan Yol Tarifi

Eczane Yeni Handan

Eczane Yeni Handan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Gazi Osman Paşa Cd. Pk:35390 D:No:128/B, Buca – İzmir olan Eczane Yeni Handan, işletmesine (0232) 440 02 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Yeni Handan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Yeni Handan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Yeni Handan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Yeni Handan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Yeni Handan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Yeni Handan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Yeni Handan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Yeni Handan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Eczane Yeni Handan Yorumları

  1. Guzel cana yakin calisanlari ile kaliteli ve samimi hizmet veren bir eczane.

  2. Özellikle pandemi sürecinde oldukça temiz ve mesafeli alış veriş yaptıkları için teşekkür ederim. Ben eczane olarak her zaman buraya gelmekteyim. Güler yüzlü çalışanları ile oldukça iyi bir hizmet alıyorum.

Yoruma kapalı.