Eczane Anadolu

2.7
(3)

Eczane Anadolu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, 259. Sk. No: 25/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 227 53 49

Eczane Anadolu Yol Tarifi

Eczane Anadolu

Eczane Anadolu Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, 259. Sk. No: 25/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Eczane Anadolu, işletmesine (0232) 227 53 49 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Anadolu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Anadolu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Anadolu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Anadolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Anadolu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Anadolu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Anadolu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Anadolu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Eczane Anadolu Yorumları

  1. Hal hatır sorulmasından bile rahatsız olan bir işletmeci.Başka bir müşteriyi bana şikayet ederken şikayet ettiği müşterinin ta kendisiydim.Hiç yakıştıramadım.Sağlık durumu olmasa kapısından geçmem bir daha.

Yoruma kapalı.