East Craft Beer Restaurant & Bar

4.3
(130)

East Craft Beer Restaurant & Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Heiligegeistkirchplatz 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 23458338

East Craft Beer Restaurant & Bar Yol Tarifi

East Craft Beer Restaurant & Bar

East Craft Beer Restaurant & Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Heiligegeistkirchplatz 1, Berlin – Germany olan East Craft Beer Restaurant & Bar, işletmesine 030 23458338 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca East Craft Beer Restaurant & Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan East Craft Beer Restaurant & Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. East Craft Beer Restaurant & Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak East Craft Beer Restaurant & Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan East Craft Beer Restaurant & Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. East Craft Beer Restaurant & Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. East Craft Beer Restaurant & Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada East Craft Beer Restaurant & Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 130

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca East Craft Beer Restaurant & Bar Yorumları

 1. Şimdiye kadar sahip olduğum en hassas kaburga! (Barbekü Kaburga) ????Mısır koçanı da çok sulu ve lezzetliydi ????
  Çalışanlar çok arkadaş canlısıydı! Fırsatım olduğunda kesinlikle tekrar ziyaret ederdim ????

 2. Biz de tesadüfen buraya geldik. Erkeklerimiz et, biz kadınlar birer kase yerdik. Söyleyebileceğim tek şey sadece lezzetli. Dördümüz de harika bir tadı vardı. Aynen böyle devam.

 3. Süper yerel! Güzel bir atmosfer, temiz ve merkezi bir konumda. GERÇEKTEN İYİ, ÇOK LEZZETLİ bir besindir! Yerel tavsiye edilir! Çok teşekkürler! memnuniyetle tekrar

 4. Zanaat bira ve kaburga güzel seçim. Asya bükümü, kaburgalara hoş ve sıradışı bir tat verir. Bunu seviyorum

 5. Burada “sadece” spontane olarak içmek için bulunuyorduk. Ben bize çok güzel ve eğlenceli hizmet etti. Müzik de çok iyiydi.

  Biz çok beğendik.

  Döndük ve burada bir şeyler yedik.

  Bu da çok iyiydi. tavsiye edebilirim.

Yoruma kapalı.