Each Peanuts

4.2
(311)

Each Peanuts adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:51, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Each Peanuts Yol Tarifi

Each Peanuts

Each Peanuts Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:51, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Each Peanuts, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Each Peanuts ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Each Peanuts yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Each Peanuts hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Each Peanuts ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Each Peanuts ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Each Peanuts için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Each Peanuts bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Each Peanuts sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 311

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Each Peanuts Yorumları

  1. Fıstık ikram diye tercih ediliyor. Ön taraf boş olmasına rağmen sürekli rezervasyon vs bahanesi yapılıyor. İnsanlara dış görünüşüne ve cinsiyetine göre davranılıyor. Eski yeni fark etmeden tüm çalışanlarda aynı tavır olduğu için demek ki işletme anlayışı bu. Müşteri memnuniyeti anlayışına dikkat etmenizi tavsiye ederim

  2. Görüntü çok rüküş hijyen zayıf ama garson ve servis fena değildi

  3. Çok beğendim harika bir yer. Küçük bir eleştiri (muzik) sesi biraz fazla açık karşılıklı arkadaşımla konuşurken bağırmak zorunda kalınıyor.

Yoruma kapalı.