Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz

3.6
(14)

Buca Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, İnönü Mahallesi 677/39. Sokak, 6, Sanayi Sitesi No 40, Buca – İzmir

Telefon : 0533 398 12 59

Buca Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz Yol Tarifi

Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz

Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, İnönü Mahallesi 677/39. Sokak, 6, Sanayi Sitesi No 40, Buca – İzmir olan Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz, işletmesine 0533 398 12 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dyno Car Auto Check Up Oto Ekspertiz Yorumları

  1. Ayıplı, bozuk malı sağlam gösteriyorlar, galericilerle çalışıyorlar, aman dikkat

  2. Güvenilir Ekspertiz firması.. Tavsiye edilir..

  3. Gördüğüm en kotu ekspertiz baskı balatası bitik arabayı sorunsuz diye verdiler araç baskı balata bitmiş sorun dile getirildiği zaman da telefonu yüzüne kapatıyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum

  4. Dün sattığım araçta lokal boya var dememe rağmen orijinal dediler. Dürüst olmasam araçta ne var bilmiyorum desem aracı alacak adam orijinal diye boyalı aracı alacak. Ustaya boya var dememize rağmen ikinciye baktığında yine boya yok dediler. Çocuğun verdiği para çöp oldu.

Yoruma kapalı.