Drinx Bar

4.2
(51)

Drinx Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Scharrenstraße 22, Berlin – Germany

Telefon : 030 2007701888

Drinx Bar Yol Tarifi

Drinx Bar

Drinx Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Scharrenstraße 22, Berlin – Germany olan Drinx Bar, işletmesine 030 2007701888 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Drinx Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Drinx Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Drinx Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Drinx Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Drinx Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Drinx Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Drinx Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Drinx Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 51

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Drinx Bar Yorumları

  1. Tek kelime etmeyen garson, bize tutarı (temassız kart) vermeden veya bize göstermeden ödüyor! Bize de bilet istiyor muyuz diye sormayın, kısacası bana ne kadara mal olduğunu bilmiyorum! Hesap özetinde sürpriz. Çok kötü, fena değildi.

Yoruma kapalı.