Dom Cafe

3.6
(33)

Dom Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Berliner Dom, Schloßpl., Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Dom Cafe Yol Tarifi

Dom Cafe

Dom Cafe Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Berliner Dom, Schloßpl., Berlin – Germany olan Dom Cafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dom Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dom Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dom Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dom Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dom Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dom Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dom Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dom Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dom Cafe Yorumları

  1. Ortalama yemek ve kaba personel. Tuvalet kullanıldığında bir euro ödemesi istendi! ! Covid pandemisi nedeniyle yanımda nakit taşımıyorum ve hırsız muamelesi görüyorum… çok kötü davranış ve ekstra para kazanmak için aptalca bir politika. Nehrin diğer tarafında tuvalet için para ödemediğiniz çok daha iyi bir yer var ve malzeme dost canlısı. + daha iyi tat

  2. Çok güler yüzlü personeli ile güzel küçük kahve evi. Dışarıda nehir kenarında oturabilir ve etrafındaki kalabalık sokaklardan bir süre kaçabilirsiniz. Ziyaretimizden keyif aldık.

  3. Tuvaletin temizleme gücü çok düşmanca. Hem kafe hem de katedral ziyaretçisi olarak, 9 € giriş ücretine rağmen, tuvalet kullanımı için 1 € ödemeniz gerekiyor. Temizlik personeli düşmanca ve Corona zamanlarında dezenfektan boş. Kapıyı elinizle açmamaya çalışırsanız (dezenfektan yoktur) temizlik görevlileri tarafından şikayet edilirsiniz. Ne yazık ki, temizlik personeli, diğer çalışanların güzel davranışlarının aksine, katedral ziyaretine olumsuz bir tat verdi.

  4. Çok kötü bir banyo deneyimi, tuvaleti kullanmak için bir euro ödemenin yanlış bir tarafı yok. Ancak personelin tutumu çok kötü! Kaba fiziksel temas ücret ister ve yemek siparişi verdikten sonra tuvaleti kullanmak nadiren alay konusu olur! Bütün bunlar Bai hakkındaki izlenimimi artık mükemmel yapmıyor.Umarım mağaza daha iyi hizmet kalitesi sağlayabilir.

Yoruma kapalı.