Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan

5
(18)

Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 1/3 Kat:1, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 34 30

Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan Yol Tarifi

Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan

Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 1/3 Kat:1, Buca – İzmir olan Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan, işletmesine (0232) 440 34 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Diş Hekimi | Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Sitare Özlem Meşekoparan Yorumları

  1. İlk olarak dişçi korkumu yenmemde destek olduğu için Özlem Hanım ve ekibine güleryüzü ve ilgisi için teşekkür ederim. Özlem Hanım bilgili ,işinin ehli, lokasyonda ki birkaç klinikle görüşmeme rağmen iyi ki burayı tercih etmişim diyorum. Bir cok yer hastalarına müşteri gözüyle bakarken burada gerçekten memnuniyetinize önem veriliyor. Gülüş tasarımı,4 adet implant,kanal tedavisi,dolgu neredeyse her işlemi yaptırıp hepsinden çok memnun kaldım ağrısız ve hiç şişlik yaşamadan bu süreci tamamladım. Ayrıca klinikleri gerçekten tertemiz hijyene cok önem veriliyor kapıdan girer girmez bunu hissediyorsunuz. Buca da diş hekimi arıyorsanız doğru adrestesiniz.Çevremdeki herkese güvenle tavsiye ediyorum.

  2. Ailemizin diş hekimi özlem hanıma çok teşekkür ederim. Dişimin estetiği değişti desem yeridir rahatlıkla gülebiliyorum dişlerimi saklamıyorum herkese tavsiye ederim

  3. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım Özlem Hanıma. Dişçi fobimi yenmekle kalmayıp zarar gören dişlerimi estetik olarak yenilenmesinde destek oldu. İşinde profesyonel olduğunu söylemek istiyorum. Buca da diş hekimi arıyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum.

  4. Buca da diş hekimi arıyorsanız doğru yerdesiniz. İlgisi ve alakası için özlem hanıma çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Yoruma kapalı.