Dentist Carsten Becker

4.5
(16)

Dentist Carsten Becker adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bötzowstraße 30, Berlin – Germany

Telefon : 030 4254008

Dentist Carsten Becker Yol Tarifi

Dentist Carsten Becker

Dentist Carsten Becker Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bötzowstraße 30, Berlin – Germany olan Dentist Carsten Becker, işletmesine 030 4254008 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dentist Carsten Becker ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dentist Carsten Becker yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dentist Carsten Becker hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dentist Carsten Becker ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dentist Carsten Becker ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dentist Carsten Becker için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dentist Carsten Becker bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dentist Carsten Becker sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Dentist Carsten Becker Yorumları

 1. Süper arkadaş canlısı ekip, harika muamele, kararlaştırılan tarihte gerçekten kaçtı, gereksiz tedaviler için fazladan para satmak için bir girişim değil. Yazık olan tek şey: Uygulama o kadar popüler ki, randevuların önceden yapılması gerekiyor. Bu yüzden yılın başındaki yıllık tarihleri ​​düşünün, sonra her şey sorunsuz çalışır;) Üst diş hekimi ve üst uygulama ekibi!

 2. Diş hekimi yaklaşık 35 yıldır ????
  Bu uygulamada her zaman en iyi tedavi ve mutlak bir iyi hissetme atmosferi. Anksiyete hastaları anlayışla tedavi edilir ve yararsız hiçbir şey açılmaz … çok övgüye değer. Mutlak öneri!

 3. Çok net bir öneri!

  Orada bir süredir tedavi görüyorum ve tedavi tamamlandıktan sonra olumlu deneyimlerimi başkalarıyla paylaşmak istiyorum.

  Uygulamadaki ekip gerçekten sadece tavsiye edilir, güleryüzlü, güvenilir ve her zaman çok özenlidir. Söyleyecek olumsuz bir şeyim yok. Diş hekimi tarafından kesinlikle ikna olduk, sakinliği her zaman dikkat çekicidir. Bu bizi orada (şimdi 7 yıl) oğlumuz ile iyi ellerde olduğunu bilerek uygulamaya gitmeye itti.
  Satış oluşturmak için burada kesinlikle konuşulacak hiçbir şey yoktur ve tedaviler yüksek düzeyde gerçekleştirilir.

  İdeal bir diş hekimi için bir klon şablonu arıyorsanız – bence orada bulunacaktı!

 4. Çok profesyonel ve sadece tavsiye edebilirim.

Yoruma kapalı.