Crossfit Grenzgänger

4.8
(86)

Crossfit Grenzgänger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Reinhardtstraße 29, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Crossfit Grenzgänger Yol Tarifi

Crossfit Grenzgänger

Crossfit Grenzgänger Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Reinhardtstraße 29, Berlin – Germany olan Crossfit Grenzgänger, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Crossfit Grenzgänger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Crossfit Grenzgänger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Crossfit Grenzgänger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Crossfit Grenzgänger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Crossfit Grenzgänger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Crossfit Grenzgänger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Crossfit Grenzgänger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Crossfit Grenzgänger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 86

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Crossfit Grenzgänger Yorumları

  1. Şehirdeki en iyi Crossfit stüdyosu! Harika antrenörler ve harika ekipman!

  2. Antrenmandan tamamen bitti. Yeraltında oldukça havalı bir kutu 😉 İnsanlar ve antrenörler de iyi,

  3. Çok havalı büyük kutu, yeraltında gizli metre! İyi antrenörler. Çok uluslararası, çünkü her şey İngilizceydi. Pahalı, ama bir kereliğine uğramaya değer!

  4. Çok iyi bir ekip, CrossFit için ortak olan antrenman sırasında topluluk, her antrenman seansında bunu fark ediyorsunuz. Fiyat-performans oranı da Berlin için çok iyi. Hem kurslar hem de ücretsiz eğitim için alanı olan çok geniş bir eğitim alanınız var.
    Zaten bundan bahsetmek zorunda olduğunuz için hijyen konsepti de uyuyor.

Yoruma kapalı.