Corrie Ten Boom School Christburg Campus

3.7
(12)

Corrie Ten Boom School Christburg Campus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Christburger Str. 14b, Berlin – Germany

Telefon : 030 4431237180

Corrie Ten Boom School Christburg Campus Yol Tarifi

Corrie-ten-Boom-school Christburg Campus

Corrie Ten Boom School Christburg Campus Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Christburger Str. 14b, Berlin – Germany olan Corrie Ten Boom School Christburg Campus, işletmesine 030 4431237180 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Corrie Ten Boom School Christburg Campus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Corrie Ten Boom School Christburg Campus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Corrie Ten Boom School Christburg Campus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Corrie Ten Boom School Christburg Campus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Corrie Ten Boom School Christburg Campus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Corrie Ten Boom School Christburg Campus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Corrie Ten Boom School Christburg Campus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Corrie Ten Boom School Christburg Campus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Corrie Ten Boom School Christburg Campus Yorumları

  1. Harika öğretmenlerle süper havalı okul. Küçük sınıflar herkese yeterince ilgi gösterir ve öğrenmeye yardımcı olur. Hemen hemen tüm odalarda çok iyi öğrenebileceğiniz akıllı tahtalar bulunur. Ek olarak, okul çok küçüktür ve uzun mesafeler kat etmek zorunda değilsiniz.

Yoruma kapalı.