Chupenga Burritos & Salads

4.2
(638)

Chupenga Burritos & Salads adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Charlottenstraße 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 25935148

Chupenga Burritos & Salads Yol Tarifi

Chupenga Burritos & Salads

Chupenga Burritos & Salads Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Charlottenstraße 4, Berlin – Germany olan Chupenga Burritos & Salads, işletmesine 030 25935148 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chupenga Burritos & Salads ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chupenga Burritos & Salads yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chupenga Burritos & Salads hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chupenga Burritos & Salads ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Chupenga Burritos & Salads ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chupenga Burritos & Salads için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chupenga Burritos & Salads bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chupenga Burritos & Salads sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 638

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Chupenga Burritos & Salads Yorumları

  1. Tadı oldukça güzel, ancak “montaj hattı işleme” ve ayakta / tabure masaları için biraz pahalı

  2. Yemek soğuktu. Tamamen soğuk gibi. Bu yüzden tadını söylemek bile zordu.

  3. Aslında burayı seviyorum ama bugün beni tatmin etmedi. Ne tür sosları olduğunu sordum, bana hizmet eden adam cevap veremedi ve / veya net bir şekilde iletişim kuramadı. Daha sonra birkaç kez biraz sos istedim, adam gittikçe daha fazla domates ekledi ve açıkçası isteğimi alamadı. Üstelik börek yapıldıktan hemen sonra dağıldı. Yerli Almanların orada çalışmasını istemiyorum, ancak işçilerin kesinlikle menüde kullanılan malzemeleri Almanca bilmeleri + börek yapmayı bilmeleri gerekiyor.

  4. F#%& lezzetli. Tavuk, pilav, siyah fasulye, guacamole, ekşi krema salatası ve yeşil salsa içeren bir kasem vardı. 10.50€ Not Jalene domates, sos olarak kabul edilen hafif salsadır.

Yoruma kapalı.