Çelik Kardeşler Mobilya

1
(2)

Buca Çelik Kardeşler Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıkule, 254. Sk., Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Çelik Kardeşler Mobilya Yol Tarifi

Çelik Kardeşler Mobilya

Çelik Kardeşler Mobilya İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıkule, 254. Sk., Buca – İzmir olan Çelik Kardeşler Mobilya, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çelik Kardeşler Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çelik Kardeşler Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çelik Kardeşler Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çelik Kardeşler Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çelik Kardeşler Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çelik Kardeşler Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çelik Kardeşler Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çelik Kardeşler Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Çelik Kardeşler Mobilya Yorumları

  1. Bir ütü masasını almam yaklaşık yarım saat sürdü. Üst katta satış işlemleri yapılıyor. 4 çalışan var müşteri bekliyor ama ilgilenen yok. Mesaj istemiyorum diye ısrarla belirttim. Ayda bir kampanya yapıp salak salak mesajlar gönderiyorlar. İnternetteki telefon numaralarını aradığınızda cevap veren bir kişi çıkmıyor. Fiyatlar da uygun değil. Uzak durun.

Yoruma kapalı.