Çakır Oto Yıkama

4.7
(21)

Buca Çakır Oto Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Efeler, Barbaros Hayrettin Paşa Cd. No:112, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca Çakır Oto Yıkama Yol Tarifi

Çakır Oto Yıkama

Çakır Oto Yıkama Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Efeler, Barbaros Hayrettin Paşa Cd. No:112, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Çakır Oto Yıkama, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çakır Oto Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çakır Oto Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çakır Oto Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çakır Oto Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çakır Oto Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çakır Oto Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çakır Oto Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çakır Oto Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Çakır Oto Yıkama Yorumları

  1. İşlerini çok iyi yapıyorlar Her defasinda aracım pırıl pırıl Ergün bey ve çalışanlarının ellerine sağlık Şirinyerin en iyi oto yıkaması.

  2. Mahallemizin oto yıkamacısı diye söylemiyorum gerçekten özenle ve titizlikle işlerini yapıyorlar. Fakat araba yikatmak için 1 ay gidip geldim sıra bulmak çok zor. Maşallah hep dolu.

Yoruma kapalı.