Café Im Deutschen Historischen Museum

3.9
(382)

Café Im Deutschen Historischen Museum adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unter den Linden 2, Berlin – Germany

Telefon : 030 20642744

Café Im Deutschen Historischen Museum Yol Tarifi

Café im Deutschen Historischen Museum

Café Im Deutschen Historischen Museum Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unter den Linden 2, Berlin – Germany olan Café Im Deutschen Historischen Museum, işletmesine 030 20642744 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Café Im Deutschen Historischen Museum ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Café Im Deutschen Historischen Museum yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Café Im Deutschen Historischen Museum hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Café Im Deutschen Historischen Museum ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Café Im Deutschen Historischen Museum ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Café Im Deutschen Historischen Museum için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Café Im Deutschen Historischen Museum bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Café Im Deutschen Historischen Museum sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 382

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Café Im Deutschen Historischen Museum Yorumları

  1. Kaba. Yaklaştık ve girişteki kişi bizi anti covid kuralları olan bir tabelaya yönlendirdi. İngilizce olarak aşı olduğumuz konusunda uyardık ama “Yeşil geçiş konusunda hiçbir şey yapmıyorum” diyerek hiçbir şey anlamadık. Ayrıldık. İngilizce öğrenin ve turistlere karşı daha nazik olun.

  2. Gerçekten kızgın garson, siparişimizin bir kısmını unuttu ve uygunsuz davrandı. devam etmemek

  3. Güzel bir ortam. Dostça bir şekilde servis edildik. Çay, currywurst gibi iyiydi. Fiyatlar yüksek, ancak konumu göz önüne alındığında, bu hiç de şaşırtıcı değil.

  4. Ein absoluter Geheimtipp in Berlins Mitte.
    Die Räumlichkeiten laden zum verweilen ein. Die Bedienung ist sehr nett und aufmerksam. Das angebotene Essen schmeckt und ist nett angerichtet.

Yoruma kapalı.